Zupełnie nowa sala bankietowa dla Państwa potrzeb od 2011 roku!

Zupełnie nowa sala bankietowa powstała w 2011 roku, aby spełnić Państwa najwyższe potrzeby i oczekiwania! Z ponad 8 lat doświadczenia worganizacji przyjęć, jesteśmy dumni, że wkrótce otworzymy nową salę zlokalizowaną w samym sercu miasta.

Profesjonalna obsługa serwisowa z zaangażowaniem opiekuje się każdym gościem naszego przyjęcia. Menu skomponowane przez szefa kuchni będzie idealnym towarzyszem Państwa spotkania. Niewiarygodne widoki i imponująca aranżacja wnętrza to doskonałe tło do uroczystej organizacji eventów rodzinnych lub firmowych.

Do swojej dyspozycji uczestnicy mają mały amfiteatr i scenę do prezentacji oraz otwarty bar szeroko otwarty na wszystkie Państwa pomysły. Profesjonalny personel pomoże sprostać nawet najbardziej niesamowitym wymaganiom. Nasza sala bankietowa to idealne miejsce dla Państwa!

Polska jest doskonałym miejscem do organizowania wyjątkowych spotkań i wesel. Chociaż tradycyjne sale bankietowe mają swój urok, to czasami konieczne jest postawienie na oryginalną aranżację. Właśnie dlatego od 2011 roku na polskim rynku usług weselnych zagościła zupełnie nowa sala bankietowa – Sala Bankietowa Zielony Dom!

Sala Bankietowa Zielony Dom oferuje Państwu komfortowe warunki na organizację spotkań biznesowych, firmowych, romantycznych przyjęć weselnych oraz rodzinnych uroczystości. Przestronna sala pomieści aż 300 gości, dzięki czemu będzie można zorganizować nawet największe przyjęcia. Do dyspozycji są także specjalne sale przygotowane do tworzenia muzyki, filmu i innych atrakcji.

Co więcej – zyskujecie Państwo dostęp do profesjonalnego personelu, sprzętu i artykułów ślubnych. Nasi doświadczeni pracownicy służą poradami i pomocą w wyborze odpowiednich dekoracji, aby móc stworzyć idealny klimat. Zapewniamy także usługi cateringowe zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Jeżeli szukasz miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej, Sala Bankietowa Zielony Dom jest idealną opcją! Swoje najbliższe spotkanie możesz zorganizować już od 2011 roku!

Polska będzie miała całkiem nową salę bankietową do swojej dyspozycji od 2011 roku! To doskonała wiadomość dla naszych gości z zagranicy oraz dla osób przygotowujących wydarzenia i spotkania. Nowa sala bankietowa oferuje wysoki poziom komfortu i elastyczność wymagane do organizacji eventów o najwyższym standardzie. Można ją dostosować do potrzeb Klientów, tworząc przytulne i kameralne atmosferę, zarówno dla imprez biznesowych, jak i spotkań rodzinnych.

Sala ta może pomieścić do 500 osób, a goście biznesowi docenią jej wygodne wyposażenie: szeroki ekran do prezentacji multimedialnych, pełen zestaw multimedialny oraz profesjonalny sprzęt audio-wizualny.

Nowa sala bankietowa to doskonałe miejsce na celebrowanie wszelkich ważnych okazji. Goście będą cieszyć się najwyższym standardem obsługi i profesjonalnym personel, dostosowanym specjalnie do okoliczności. Dodatkowo gościom umożliwimy skorzystanie z usług cateringowych takich jak obiady, kolacje lub przekąski.

Pragniemy serdecznie zaprosić państwa do odwiedzenia nowej sali bankietowej już od 2011 roku! Na pewno będziecie zadowoleni zorganizowaną przez nas loterią i atrakcji, oraz menu oferującego najlepsze środkowoeuropejskie potrawy!

Polska jest pełna pięknych miejsc, takich jak sala bankietowa. To tutaj możesz odbyć wyjątkowe uroczystości, które pozostaną na Twojej pamięci na całe życie. Teraz masz szansę cieszyć się wyjątkowymi chwilami w zupełnie nowej sali bankietowej – Sala Bankietowa od 2011 roku!

Czy musisz odbyć dużą imprezę, ślub lub ważne spotkanie? Obecna Sala Bankietowa to nowoczesne i elastyczne miejsce. Możesz go dostosować do swoich potrzeb w każdym calu, dzięki czemu tworzenie piętnastu różnych stylów jest możliwe. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz cieszyć się doskonałym serwisem od samego początku do końca. Pracownicy są wystarczająco elastyczni, aby spełnić Twoje specjalne potrzeby.

Zorganizuj swoje następne uroczystości w Sali Bankietowej od 2011 roku i ciesz się najlepszym z możliwych aspektów! Wykorzystaj usługi Sali Bankietowej i zapomnij o skomplikowanych planach i drakońskich budżetach. Jedyne, co musisz zrobić, to uniknąć stresu i cieszyć się chwilami spędzonymi ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.