Z Volta pożegnamy sztukaterię i kicze – wita nas nowoczesny styl i elegancja!

Kto chodził do Bramy Mostowej J the Volta, ten wie o czym mowa! Wybudowany w latach 80-tych obiekt, to kwintesencja absurdu. Odpowiednie umeblowanie, ozdobne sztukaterie i kiczowate kształty elementów wnętrza – wszystko tak, jakby pomyliła się epoka. Aż trudno wyobrazić sobie lepszy przykład stylu lat 80-tych.

Ale teraz WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA!

J the Śródmieście postanowiło uczynić zmiany i poszerzyć swoje oblicze – przeobraziło obiekt, tak aby spełniał oczekiwania naszych czasów. Zamiast sztukaterii i kiczu, będziemy witać nowoczesny design i styl. Elegancka aranżacja przestrzeni stanie się gospodarzem nowej kultury i wrażeń opartych o doskonałość estetyki.

Trzeba przyznać, że remont całkowicie odmienia obraz Bramy Mostowej J the Volta. Tak jak gdyby w przeciągu nocy odmieniono magiczną różdżką galerię handlowo-usługową – od teraz będzie prezentować się z klasą i godnie reprezentować modny trend naszych czasów.

Na skutek procesu modernizacji usuwamy skostniałe wnętrza z lat 80-tych – a w zamian zyskujemy stylowe galerie handlowe zapewniające przyjemny pobyt. Zainteresowani? Przybywajcie do nas!

Kto ostatnio był na imprezie w warszawskim klubie Volta? Ten jeden z najbardziej popularnych i lubianych miejsc do zabawy, od kilku tygodni oferuje nam niesamowitą przemianę.

Sztukateria, drewno i kicz zostały zastąpione nowoczesnym stylem i elegancją. Z jednej strony respektujemy klimat Volty, który umacniał się przez wiele lat, jednocześnie tworząc przestrzeń, która jest atrakcyjna dla szerokiego grona gości.

Interior baru, utrzymany w industrialnym stylu na ścianach i podłogach, tworzy intymny klimat. Szalone projektory ozdobione były tysiącem delikatnych lamp. Meblowe stoliki oraz poduszkowane sofy nadają oszałamiający szyk. Aby dodać szyku i efektu „wow”, wstawione stoły sakralne obracały się bez wysiłku na dyskotekowych rytmach.

Volty zmienia się z dnia na dzień. Kicz i sztukaterię w wielu miejscach wymienia się na nowoczesny styl, a elegancki design świetnie tu pasują. Ten proces ogromnie odmienia charakter naszego miasta – i na lepsze.

Od ratusza poreszawianego wielokolorowymi posągami, do galerii sztuki przyozdobionych modernistycznymi oranżeriami – Volta cały czas się zmienia! Dzięki tym zmianom możemy cieszyć się bardziej atrakcyjnymi przestrzeniami publicznymi i huczniejszym centrum miasta.

Nowoczesna architektura zmienia przeznaczenie wielu budynków. Obecnie remontowany stary bank jest reklamowany jako luksusowy apartament lub modne centrum handlowe, i na ten proces patrzymy z ogromną ciekawością.

Jasne jest, że dobrze nam tu już teraz – ale samo patrzenie na te procesy przemian jest satysfakcjonujące i obiecujące co do jeszcze lepszej przyszłości naszego miasta. Więc pożegnajmy stare logo i powitajmy nowe twarze miasta!

Volto, jeden z najważniejszych centrów handlowych w polskich miastach, rusza ze swoją aktualizacją! Na początku roku 2019 prace modernizacyjne poprowadzone wewnątrz i na zewnątrz budynku doprowadzą do określonego efektu – wyeliminują sztukaterię i kicz and welcome nowoczesny styl i elegancja.

Tego lata czeka nas naprawdę więcej niż menadżerowie centrum były gotowi przyznać. Wszystko zaczęło się od planu renowacji i trwałogodzin sprzedawców woluntariuszy. Nowa szata graficzna zostanie zaadoptowana wewnątrz i na zewnątrz budynku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodszej generacji konsumentów coraz bardziej uwrażliwionej na estetykę. Samo centrum stało się mniejsze, ale bardziej funkcjonalne: funkcje alokacyjne (np. kiosk) pomogą użytkownikom pełniej korzystać z oferty handlowej. Wysoki standard jakości jest teraz gwarancją tego centeru.

Kto chce dowiedzieć się czegoś o tym procesie modernizacji, ten powinien śledzić profil Volto na Facebooku lub poszukiwać informacji na stronie internetowej centrum handlowego. Ważne terminy i nowości będą regularnie informować: szykowane otwarcia, nowe marki i inne atrakcje.