Poznaj ofertę – sala bankietowa oraz urokliwy teren okalający budynek.

Często poszukujemy miejsc na nasze wyjątkowe uroczystości. Gdy już zdecydujemy, jaką imprezę chcemy zorganizować, to najczęściej w pierwszej kolejności szukamy idealnego miejsca. Idealnie byłoby, gdyby lokal zapewniał atmosferę na miarę naszych oczekiwań i skłonił gości do pozytywnej oceny.

Dlatego dziś chciałabym Wam przedstawić salę bankietową wraz z urokliwym terenem okalającym budynek. Ten obiekt usytuowany jest w pięknej okolicy, na pograniczu miasta, w otoczeniu zieleni. Jego urokiem są luksusowe wnętrza, bogata i funkcjonalna kuchnia oraz profesjonalna obsługa.

Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca do organizacji mniejszych lub większych bankietów, konferencji czy spotkań biznesowych, ten obiekt może okazać się równie atrakcyjny. Sala jest odpowiednio przygotowana do organizacji różnych eventów i czynna jest 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja oraz szeroka oferta usług dodatkowych, w tym catering i obsługa techniczna.

Jeśli interesuje Was ta lokalizacja, to polecam skontaktować się z personelom, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty. Na pewno będzie to inwestycja na długi czas!

Jeśli szukacie Państwo idealnego miejsca na imprezę lub bankiet, to mamy dla Was idealne rozwiązanie – wynajem sali bankietowej i urokliwego terenu okalającego budynek.

Teren po okalający budynek doskonale sprawdzi się podczas letnich spotkań na świeżym powietrzu. Na dużej przestrzeni będzie można zorganizować tańce i zabawy. Jeśli zaplanujecie Państwo przyjęcie poza sezonem, wówczas teren jest idealny na dobranoc lub kolację.

Wynajmowana sala bankietowa może pomieścić od 30 do 200 osób. Wchodząc do wnętrza oczaruje Was stylowy design, a wraz z nim wyposażenie sali bankietowej – stoliki, krzesła, zamki i kinkiety. Sala bankietowa może być też przystosowana do szczególnych okazji dzięki profesjonalnym dekoracjom oraz scenografii.

Jeśli szukacie Państwo spektakularnego miejsca dla swojego wydarzenia – oferta sali bankietowej i urokliwego terenu wokół budynku jest idealnym miejscem dla organizowania spotkań równie uroczystych, jak i relaksujących. Zapytaj o bezpośredni wynajem i ciesz się unikalnymi warunkami naszej oferty!

Zbliża się wesele, ale nie wiesz, co zrobić? Zapraszamy do sali bankietowej! Organizacja przyjęcia w naszej sali nie ma sobie równych. Jesteśmy położeni na terenie pięknego lasu, okalającego budynek, który będzie idealnym miejscem na uroczystości w skali lokalnej i pod koniec. Uwierz nam – to niezapomniane przeżycie.

Jesteśmy w pełni wyposażeni w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zapewnimy uczestnikom przyjęcia doskonałe warunki na spotkanie i rozmowy. Goście będą mieli możliwość zrelaksowania się i odpoczynku po dniu pracy czy spotkania służbowego.

Wracając do urokliwego terenu okalajacego budynek – to idealne miejsce na organizację grilla lub ogniska, dzięki czemu wasze przyjecie nabierze cudownego charakteru nostalgii. Urok tego miejsca bardzo atrakcyjnie ożywia atmosferę, a goście bez wątpienia zostaną zachwyceni tym, co zobaczyli i usłyszeli.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wesele, oferta sali bankietowej w połączeniu z urokliwym otoczeniem powinna cię zainteresować!

Sala bankietowa to doskonałe miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia. Czerpie z tradycji i estetyki, bez względu na to, czy ma to być wesele lub romantyczna kolacja dla dwojga. Przestronne pomieszczenia i bogata paleta kolorów, aby stworzyć doskonałe miejsce do uczczenia święta miłości. Obfituje w kulturowe akcenty, co czyni ją idealnym miejscem na przygotowanie każdego rodzaju uroczystości – od skromnych salonów po ogromne bale.

Uzupełnieniem doskonałego obrazu są piękne tereny otaczające budynek. Ogromny teren zachwyci gości swoimi powierzchniami. Kojący piasek tropikalnych plaż, przytulne alejki i co najważniejsze – piękne widoki – tworzą niesamowite i romantyczne otoczenie Twojego wielkiego dnia. Będzie to niedoścignione miejsce dla sesji fotograficznych, a wtedy będziesz bić oszałamiające kadry!

Poznaj naszą ofertę sali bankietowej oraz urokliwego terenu okalającego budynek już teraz! Zaprojektuj swój sen i umów się ze mną na bezpośrednią konsultacje, aby poznać szczegóły Twojej najbardziej wspaniałej imprezy!